Novinky

Vážení zákazníci,

dnes jsme spustili nový TV kanál HOBBY TV. Byl zařazen do TV programové nabídky MINI.

Stanice přenese dílnu, zahradu, či garáž až k divákům na obrazovku a dá expertní rady, tipy a triky pro všechny kutily.

Malí diváci oblíbené dětské stanice JimJam se mohou od 1. srpna 2018 těšit na nový, modernizovaný vzhled. Jeho součástí bude upravené logo, hravé předěly a postavičky ale i nový obsah. Nová vizuální identita bude součástí vysílání ve všech více než sto zemích, ve kterých je možné stanici sledovat.

 

Nový vzhled byl vybrán z mezinárodní soutěže, které se zúčastnilo 9 agentur z pěti zemí. U konceptů, které se dostaly do užšího výběru, byl proveden průzkum mezi dětmi ve věku 2-5 let. Na vítězném návrhu, který připravila londýnská společnost Wiedemann Lampe, se shodli všichni účastníci průzkumu. Součástí nové vizuální identity je upravené logo, nové postavy, barevná grafika a řada upoutávek.

Od 2.4.2018 byl zařazen nově kanál Prima KRIMI do nabídky Mini.

Náš hlavní kanál přivítá v rámci nedělních premiér nejnovější filmové zpracování Spider-mana. Spider-man: Homecoming uvidíte v neděli 18.3. od 20:00 na HBO. V neděli 4.3. se můžete těšit na komedii Holky na tahu se Scarlett Johansson a 25.3. uvedeme akční drama Ztracené město Z.

Kromě pokračovaní našich nových seriálů jako Tady a teď, Rozvod se vrací i Silicon Valley s pátou řadou, která má premiéru 26.března. Nesmíme ale zapomenout na nový seriál z produkce HBO s názvem Barry (premiéra 26.3.). Barry je nájemným vrahem, kterého perfektně ztvární Bill Hader. Ten se nečekaně vrhne na dráhu herce v amatérském divadle a je rozpolcený mezi svým novým a starým životem.

Ve čtvrtek 22.3. se na hlavním kanále objeví nový dokument z naší koprodukce s názvem Nic jako dřív. Dokument se zaměřuje na každodenní život čtyř teenagerů z českého pohraničí, kteří chodí na stejnou školu. Snímek byl mimochodem vybrán na prestižní, mezinárodní festival dokumentů IDFA.

Vaši pozornost si ale určitě zaslouží i nový seriál Trust od režiséra Dannyho Boyla. Jedná se o příběh natočený podle skutečných událostí o únosu Johna Paula Gettyho III, který byl dědicem naftařského impéria rodiny Gettyových. Seriál má osobitý styl Boyla a je napěchován hvězdným obsazením, jako například Donald Sutherland, Hilary Swank a Brendan Fraser. Premiéra Trust je 30.3. na HBO a už 26.3. na HBO GO.

Na HBO GO se můžete od 5.3. těšit na nový seriál Náš malovaný prezident, což je animovaná parodie na nejmenovaného amerického prezidenta a určitě si nenechte ujít i třetí řadu seriálu Miliardy, která má premiéru 26.3.

Cinemax uvede v neděli 25.3. katastrofické akční drama Saljut-7, které se zaměřuje na událost z roku 1985 a katastrofické havárii ruské orbitální stanice Saljut-7. Ve zkratce – jedná se o ruskou Gravitaci bez Sandry Bullock, ale zato podle reálných událostí a opředenou tajemstvím. Na Cinemaxu 2 bude mít 3.3. premiéru snímek Tom of Finland, biografické drama o Toukovi Laaksonenovi, který se po kariéře důstojníka v armádě stává kreslířem erotických kreseb.

Úpravou zákonů jsme vydali novou verzi všeobecných podmínek. Tyto jsou k náhlednutí nebo ke stáhnutí v sekci obchodní podmínky.