Novinky

Od 2.4.2018 byl zařazen nově kanál Prima KRIMI do nabídky Mini.

Náš hlavní kanál přivítá v rámci nedělních premiér nejnovější filmové zpracování Spider-mana. Spider-man: Homecoming uvidíte v neděli 18.3. od 20:00 na HBO. V neděli 4.3. se můžete těšit na komedii Holky na tahu se Scarlett Johansson a 25.3. uvedeme akční drama Ztracené město Z.

Kromě pokračovaní našich nových seriálů jako Tady a teď, Rozvod se vrací i Silicon Valley s pátou řadou, která má premiéru 26.března. Nesmíme ale zapomenout na nový seriál z produkce HBO s názvem Barry (premiéra 26.3.). Barry je nájemným vrahem, kterého perfektně ztvární Bill Hader. Ten se nečekaně vrhne na dráhu herce v amatérském divadle a je rozpolcený mezi svým novým a starým životem.

Ve čtvrtek 22.3. se na hlavním kanále objeví nový dokument z naší koprodukce s názvem Nic jako dřív. Dokument se zaměřuje na každodenní život čtyř teenagerů z českého pohraničí, kteří chodí na stejnou školu. Snímek byl mimochodem vybrán na prestižní, mezinárodní festival dokumentů IDFA.

Vaši pozornost si ale určitě zaslouží i nový seriál Trust od režiséra Dannyho Boyla. Jedná se o příběh natočený podle skutečných událostí o únosu Johna Paula Gettyho III, který byl dědicem naftařského impéria rodiny Gettyových. Seriál má osobitý styl Boyla a je napěchován hvězdným obsazením, jako například Donald Sutherland, Hilary Swank a Brendan Fraser. Premiéra Trust je 30.3. na HBO a už 26.3. na HBO GO.

Na HBO GO se můžete od 5.3. těšit na nový seriál Náš malovaný prezident, což je animovaná parodie na nejmenovaného amerického prezidenta a určitě si nenechte ujít i třetí řadu seriálu Miliardy, která má premiéru 26.3.

Cinemax uvede v neděli 25.3. katastrofické akční drama Saljut-7, které se zaměřuje na událost z roku 1985 a katastrofické havárii ruské orbitální stanice Saljut-7. Ve zkratce – jedná se o ruskou Gravitaci bez Sandry Bullock, ale zato podle reálných událostí a opředenou tajemstvím. Na Cinemaxu 2 bude mít 3.3. premiéru snímek Tom of Finland, biografické drama o Toukovi Laaksonenovi, který se po kariéře důstojníka v armádě stává kreslířem erotických kreseb.

Úpravou zákonů jsme vydali novou verzi všeobecných podmínek. Tyto jsou k náhlednutí nebo ke stáhnutí v sekci obchodní podmínky.

Vážení zákazníci,

dnes byl přidán nový TV kanál Seznam.cz, a to již do nabídky TV MINI, takže bude dostupný všem IPTV klientům. V současné době probíhá promo smyčka, samotné vysílání bude zahájeno již v pátek 12.1. od 7 h ranní. Vysílání bude probíhat 24 hodin denně.

Uvidíte živé zpravodajské relace, interaktivní tématická studia, premiéry publicistických pořadů, vybraný obsah ze Stream.cz, publicistiku, životní styl, zábavu a obsahové promo služeb Seznamu.

Vážení klienti,

dnes jsme přidali do naší IPTV nabídky nový sportovní kanál 213 HD. Tento kanál je vysílán v SK.